Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

IŠSIKALBĖJIMO VEIKSMINGOJI TERAPIJA: KAIP LAIŠKO RAŠYMAS LIKIMO ANGELAMS

2021 Sausio 8d., 14:50
  • IŠSIKALBĖJIMO VEIKSMINGOJI TERAPIJA: KAIP LAIŠKO RAŠYMAS LIKIMO ANGELAMS
Vesdamas individualius energetinius užsiėmimus, seminarus įsitikinau, kad jau ilgokai besisvečiuojanti pas mus pandemija, saviizoliacija negatyviai veikia mūsų mintis, jausmus, silpnina dvasines ir fizines jėgas, kurių, norint įveikti šias laikmečio problemas, reikia daugiau nei bet kada.
Žmogų, turintį mažiau galimybių pasidalinti su kitais savo išgyvenimais, savo jausmais ir mintimis, dažnai apima liūdesio, nusivylimo, vienišumo nuotaikos, dar labiau slopina jo gyvenimo, vilties, pasitikėjimo savimi energiją. Tuo daug kartų įsitikinau bendraudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku (žr. nuotraukoje), kartu rašydamas knygas dvasinės sveikatos temomis.
Išsikalbėjimas su gebančiu išklausyti, įsiklausyti į žmogaus išgyvenimus, priimti juos kaip savus, suteikia išsikalbančio mintims naujumo, gaivumo, pasitikėjimo savimi energijos, atskleidžia iki tol nematomus, neatrastus stiprybės šaltinius, tuo padeda įveikti ir vidinius, ir išorinius sunkumus.
Kadangi, ypač šiuo metu, daugelis žmonių užsiėmę vien savo problemomis, savo bėdomis, tai surasti galinčių nors trumpam užmiršti save ir įsiklausyti į kito žmogaus išgyvenimus kartais tampa neįmanoma, todėl, norėdamas padėti, ėmiau vesti išsikalbėjimo veiksmingosios terapijos nuotolinius susitikimus.
Laisvai, nevaržomai išsikalbėdamas mano pašnekovas tarsi perneša visas slegiančias savo mintis iš vieno sąmonės taško į kitą. Tuo metu vyksta minčių apšvieta, mintys pamatomos naujoje šviesoje. Žmogus atranda daug nereikalingų, klaidinančių minčių, kuriose lieka nematomos, neveiksmingos visos tos mintys, kurios galėtų padėti jam įveikti visus sunkumus, stiprintų dvasinę ir fizinę sveikatą. Viena kenksminga mintis gali užkrėsti kitas mintis, gadinti visą žmogaus gyvenimą.
Vykstantį terapijos procesą vaizdžiai galima palyginti su užgriozdintos spintelės tvarkymu. Kiek joje atrandama susikaupusių nereikalingų, net sugedusių daiktų, tarp jų kartais – ir pamirštų brangenybių.
Tų sveikatos, vitališkos gyvenimo minčių-brangenybių ieškoma ir atrandama šio terapinio išsikalbėjimo-išklausymo metu. Galioja viena būtina sąlyga: išsikalbantysis, o ypač išklausytojas turi būti kiek įmanoma atsipalaidavęs, dvasingai nusiteikęs suprasti, padėti.
Jei išsikalbantysis užduoda man sunkesnių klausimų, kartais aš atsakymų ieškau ir ilgesnį laiką. Mes tuomet susijungiame nuotoliniu būdu dar kartą. Būna, kad mes susidraugaujame ir kartu kreipiame gyvenimą į energetinės sveikatos, galimybių ieškojimo prie bet kokių esamų sąlygų, kursą.
Net kelios mano pašnekovės tokią išsikalbėjimo terapiją apibūdino taip: tai tarsi laiško rašymas Likimo angelams.
Skambinkite telefonais, visais būdais ieškokite tarp savo artimųjų tokių žmonių, kurie jus galėtų išklausyti, suprasti, net dvasiškai pamilti.
Vieną kontaktą jau turite: tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com, (www.tryszvaigzdutes.lt).
Būkite aktyvūs gyvenimo energijos ieškotojais. Tai ne tik būtina, bet ir kilnu, prasminga, žavu. Bendraukime. Ieškokime. Atraskime.

Jeronimas Laucius, rašytojas pozityvistas, energetinių kursų lektorius

KITOS J. LAUCIAUS SEMINARŲ IR INDIVIDUALIŲ KURSŲ TEMOS
• Negatyvumo valymo kursai
• Kaip pasikrauti gyvenimo energija
• Energetinės Restart pratybos
• Reflektorinis energetinio palaiminimo perdavimas
• Kosmologiniai Lao Siunio energijos pakrovimo kursai
• S. Hinoharos sveikatingumo ir energingumo metodų pratybos
• Sveikatos pokalbiai su liga
• Sutaikau ir nesutaikomus
Kontaktai Paskelbė:UAB „Trys žvaigždutės“Telefonas:+37068775147El. paštas:JeronimasL@gmail.com Vietovė:Vilnius Svetainė:www.tryszvaigzdutes.lt
Skelbimo statistikaParodytas: 166 k.Peržiūrėtas: 24 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
VilniausSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE