Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

Jogos užsiėmimai Vilniuje

2023 Lapkričio 10d., 07:56
  • Jogos užsiėmimai Vilniuje
Daugiau nei 10 metų veikianti Jogos studija Surya kviečia užsiimti Aštanga joga, meditacija ir kvėpavimo praktikomis Vilniuje ir internetu. Galite rinktis praktikas pradedantiesiems arba pažengusiems, taip pat individualias praktikas su mokytoja. Pajusite jogos naudą jau po pirmo užsiėmimo!

Aštanga Vinyasa joga akcentuoja dinamiškos asanų sekos svarbą. Praktika pradedama Saulės pasveikinimais, kuriuos seka stovimų pozų serija, pereinanti į sėdimų asanų seriją. Visos praktikos metu palaikoma nuolatinė judesių ir kvėpavimo tėkmė, sukurianti vidinę fizinę šilumą, kuri valo kūną ir skaidrina mintis. Praktikuojant reguliariai, kūnas tampa stiprus ir lengvas, o protas – aštrus ir aiškus. Jogos praktika padeda išlaikyti sielos ramybę bei į gyvenimą ir įvairius jo aspektus žvelgti harmoningai.

Esame įsikūrę pačiame Vilniaus centre, Gedimino pr. 26-6. Prisijungti prie jogos praktikų taip pat galite internetu iš savo namų ar kitos patogios vietos. Daugiau informacijos telefonu arba mūsų svetainėje.

Kontaktai Paskelbė:IngaTelefonas:+37061401433El. paštas:info@surya.lt Vietovė:Vilnius Svetainė:www.surya.lt
Skelbimo statistikaParodytas: 6876 k.Peržiūrėtas: 399 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas
VilniausSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE