Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

Kelionė autobusu į Užgavėnes Rumšiškėse!

2023 Vasario 15d., 15:18
2023 m. Vasario 18 dieną, šeštadienį visus kviečiame palydėti žiemą Lietuvos Liaudies buities muziejuje - viename didžiausių muziejų Europoje po atviru dangumi. Čia veiklos užteks visiems, tiek mažiems tiek dideliems! Galėsite triukšmingai pasilinksminti, prisivalgyti, savo juoku numarinti žiemą ir pažadinti pavasarį.

KELIONĖS MARŠRUTAS: Lentvaris - Vilnius - Rumšiškės - Lentvaris - Vilnius
REGISTRACIJA: +37060763390 arba +37060996532.
KELIONĖS KAINA: tik 10 eur į abi puses!*
*Į kainą neįskaičiuoti bilietai į Rumšiškių Užgavėnių šventę: suaugusiems 10 eur/asm,. Moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems: 5eur/asm.

KELIONĖS PROGRAMA:
- Ryte išvyksime iš Lentvario, Grigiškių, Vilniaus į Rumšiškes.
- Avyksime į Lietuvos liaudies buities muziejų – vieną didžiausių muziejų po atviru dangumi Europoje, kuris atspindi XVIII a. pab. - XX a. pirmos pusės Lietuvos regionų: Dzūkijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos valstiečių bei miestelėnų buitį. Čia kasmet vyksta tradicinės, senuosius lietuvių papročius atspindinčios šventės. Mus pasitiks nuotaikinga muzika, vyks folkloro ansamblių iš visos Lietuvos koncertai, liaudies amatų mugė, kaukių gamybos dirbtuvėlės, jodinėjimas, pasivažinėjimas arkliais ir daug kitų smagių užsiėmimų. Pasistiprinimui bus ir meduolių, ir tradicinių užgavėnių blynų. Išvysime įspūdingiausios Užgavėnių kaukės rinkimus, Lašininio ir Kanapinio grumtynes, o šventę vainikuos Morės deginimas, simbolizuojantis tamsos, blogio ir nelaimių atsikratymą.
- Pasilinksminę, vakare išvyksime namų link.

– Informacija apie tikslų išvykimo į kelionę laiką ir vietą, visiems užsiregistravusiems bus pranešta likus mažiausiai 1 d. iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąją SMS žinute nurodytu telefonu numeriu.Kaina: 10 EUR
Kontaktai Paskelbė:Kelionės TauTelefonas:860996532 Vietovė:Vilnius
Skelbimo statistikaParodytas: 1139 k.Peržiūrėtas: 73 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
VilniausSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE