Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

Autodiagnostikos įrenginiai mobilektra.eu

2023 Spalio 3d., 09:55
  • Autodiagnostikos įrenginiai mobilektra.euAutodiagnostikos įrenginiai mobilektra.euAutodiagnostikos įrenginiai mobilektra.euAutodiagnostikos įrenginiai mobilektra.eu
  • Autodiagnostikos įrenginiai mobilektra.euAutodiagnostikos įrenginiai mobilektra.euAutodiagnostikos įrenginiai mobilektra.euAutodiagnostikos įrenginiai mobilektra.eu
  • Autodiagnostikos įrenginiai mobilektra.euAutodiagnostikos įrenginiai mobilektra.eu
Mobilektra.eu - elektroninių prekių parduotuvė, prekiaujanti aukštos kokybės autodiagnostikos įrenginiais. Mūsų įmonė pasižymi plačiu įrenginių asortimentu, kurie padeda automobilių meistrams ir savininkams efektyviai ir tiksliai diagnozuoti bei spręsti automobilių problemas.

Mūsų parduodami autodiagnostikos įrenginiai:
Universalūs diagnostikos įrenginiai:
Siūlome aukščiausios klasės universalius diagnostikos įrenginius, kurie gali būti naudojami su įvairių automobilių gamintojų modeliais. Šie įrenginiai atlieka išsamią automobilio diagnostiką, galimybę perskaityti klaidų kodus, tikrinti parametrus ir atlikti reikiamus pakeitimus.
Specializuoti įrenginiai:
Taip pat, turime specializuotus autodiagnostikos įrenginius, skirtus tam tikrų automobilių markių ar modelių diagnostikai. Šie įrenginiai yra pritaikyti konkretiems gamintojo reikalavimams ir suteikia išsamias funkcijas bei duomenis, kad būtų galima tiksliai nustatyti ir spręsti problemas.

Programinė įranga ir atnaujinimai:
Be įrangos, taip pat siūlome programinės įrangos atnaujinimus, kad galėtumėte nuolat atnaujinti savo įrenginį su naujausiais automobilių modelių duomenimis ir funkcionalumu. Tai užtikrina, kad jūsų autodiagnostikos įrenginys visada būtų paruoštas naujiems iššūkiams.

FOXWELL NT650 Elite, GT90Max, KONNWEI KW850 auto diagnostiniai įrenginiai. Automobiliniai skeneriai ANCEL AD610 Plus, kodų skaitytuvai Autel Autolink AL619m, diagnostiniai skaitytuvai FOXWELL i70BT, programavimo įrenginiai Kess V2.47 FW V5.017, skaitytuvai FOXWELL NT650 Elite II. Kaina: 7 EUR
Kontaktai Paskelbė:MobilektraTelefonas:+3706478675El. paštas:info@mobilektra.eu Vietovė:Vilnius Svetainė:mobilektra.eu
Skelbimo statistikaParodytas: 2076 k.Peržiūrėtas: 63 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
VilniausSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE