Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

Stalius, terasa, pavėsinė, namelis medyje, žaidimų kompleksas/aikštelė, skardinimas

2017 Rugsėjo 11d., 14:25
  • Stalius, terasa, pavėsinė, namelis medyje, žaidimų kompleksas/aikštelė, skardinimasStalius, terasa, pavėsinė, namelis medyje, žaidimų kompleksas/aikštelė, skardinimasStalius, terasa, pavėsinė, namelis medyje, žaidimų kompleksas/aikštelė, skardinimasStalius, terasa, pavėsinė, namelis medyje, žaidimų kompleksas/aikštelė, skardinimas
  • Stalius, terasa, pavėsinė, namelis medyje, žaidimų kompleksas/aikštelė, skardinimas
Per kelis metus mūsų bendrovėje susibūrė profesionalių stalių komanda. Mūsų sėkmės paslaptis: šiuolaikinė medienos apdirbimo technika, kruopščiai parinkti įrankiai, kokybiškos žaliavos, gaminio pritaikymas aplinkai ir išskirtinis dizainas. Mes esame tie, kurie pagal Jūsų norus ir fantaziją padarys norimą terasą, pavėsinę ar namelį medyje.
Visi mūsų gaminiai iš natūralaus medžio, klientui pageidaujant apdirbame dažais, laku, beicais, ekologiškomis priemonėmis. Taip pat statome karkasinius namus, šiltiname pastatus, skardiname angarus, garažus, dengiame stogus. Laikomės visų darbų, priešgaisrinės ir aplinkos saugos reikalavimų.
Didžiausią patirtį turime dirbant su naujais, originaliais projektais, galime įrengti Jūsų terasą ar pavėsinę medžių viršūnėse. Įmonė atidžiai stebi rinkos naujienas, kad klientams galėtų pasiūlyti išskirtinio dizaino, šiuolaikiškus sprendimus, kiekvieno skoniui ir kišenei.
Mūsų darbai ne tik džiugins akis, papuoš Jūsų kiemą, sodą ar namą, bet ir ilgai tarnaus. Savo gaminiams suteikiame garantiją.
Susisiekite su mumis ir mes kartu rasime geriausią sprendimą, kaip mums įgyvendinti Jūsų svajones.
Dirbame visoje Lietuvoje.

Kontaktai Paskelbė:UAB "Orangutanas"Telefonas:860083990El. paštas:info@orangutanas.lt Vietovė:Centras Svetainė:www.orangutanas.lr
Skelbimo statistikaParodytas: 404 k.Peržiūrėtas: 192 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
VilniausSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE