Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

Kam pirkti dukrai suknelę vos vienai vienintelei šventei, jei galite išsinuomoti!

2019 Gegužės 21d., 18:53
  • Kam pirkti dukrai suknelę vos vienai vienintelei šventei, jei galite išsinuomoti!
Vaikai pernelyg greitai auga, kad pirktumėte suknelę, kurios reikės vos vienai šventei mokykloje ar šeimos fotosesijai!

Užsukite pas mus šventinių dizainerių rūbų bei aksesuarų nuomai Jūsų vaiko šventei – krikštynoms, gimtadieniams, Pirmajai Komunijai, fotosesijoms bei kitoms įsimintinoms šventėms ir šeimos akimirkoms. Užsakymus nuomai priimame internetu www.mudvi.eu, išsinuomotus daiktus pristatome visoje Lietuvoje.

MUDVI nuomos katalogą sudaro garsių bei vertinamų prekės ženklų rūbai ir aksesuarai mergaitėms iki 15 metų, o pats katalogas nuolat atnaujinamas.

Visas nuomojamas sukneles, suskirstytas pagal vaiko ūgį (spauskite ant pasirinkto ūgio), rasite čia: https://mudvi.eu/pages/sukneles
Taip pat nuomai galite užsisakyti bet kurį iš mūsų parduodamų naujų drabužių, suskirstytų pagal vaiko amžių (https://mudvi.eu/pages/sukneles-pardavimui) - tereikia parašyti mums el. paštu ir parduodamą suknelę perkelsime į nuomojamų drabužių katalogą.

Teikiame stiliaus konsultacijas vaikų fotosesijoms. Konsultacijos metu išgryninama fotosesijos tema, įvaizdis ir jos pateikimas, modeliui rekomenduojama šukuosena ir makiažas, aprangos, aksesuarų ir avalynės komplektai. Kaina: 20 EUR
Kontaktai Paskelbė:MudviTelefonas:869913333El. paštas:info@mudvi.eu Vietovė:Vilnius Svetainė:www.mudvi.eu
Skelbimo statistikaParodytas: 531 k.Peržiūrėtas: 89 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas
VilniausSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE