Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

PREKIŲ / KROVINIŲ MARKIRAVIMAS - ŽENKLINIMAS - ETIKEČIŲ KLIJAVIMAS

2019 Birželio 10d., 09:27
  • PREKIŲ / KROVINIŲ MARKIRAVIMAS - ŽENKLINIMAS - ETIKEČIŲ KLIJAVIMAS
Mūsų sandėliuose Vilniuje - logistikos g.2, Sausių k., Trakų r. teikiame maisto produktų, drabužių bei avalynės, pramoninių, statybinių medžiagų ir pan. ženklinimo lipdukais paslaugą.

Daugeliui prekių tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse taikomi reikalavimai susiję su tinkamu prekių ženklinimu (prekių aprašymas vietos kalba, EAC lipdukai ir pan.). Kai kada prekių gamintojai neskiria tam reikiamo dėmesio ir šią problemą mes esame pasirengę Jums padėti išspręsti greitai ir paprastai. Jums pateikus mums savo lūkesčius susijusius su prekių ženklinimu mes pasiūlysime Jums geriausią ir patogiausią sprendimą. Pasirūpiname ir etikečių (lipdukų) gamyba bei klijavimu.

Mūsų sandėliuose turime galimybes greitai apdoroti didelius prekių kiekius (pradedant nuo 10000vnt).

Turime patirties tiek su paprastomis prekių ženklinimo užduotimis, tiek su sudėtingais, kai vienu metu reikia suženklinti didelius kiekius skirtingų prekių, tuo pat metu darant prekių išrūšiavimą bei kiekių patikrinimą.

Su Jumis bus išsamiai suderinti visi kaštai, specifiniai reikalavimai, kt. sąlygos.

Susisiekite su mumis dėl Jūsų prekių ženklinimo galimybių: info@vtlogistika.lt arba telefonu +37052840000 arba +37061130701
Kontaktai Paskelbė:UAB Vingės transsphere logistikaTelefonas:+37052840000El. paštas:info@vtlogistika.lt Vietovė:Trakų Svetainė:www.vtlogistika.lt
Skelbimo statistikaParodytas: 1455 k.Peržiūrėtas: 55 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
VilniausSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE