Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

SOSVAN.COM - siuntos, keleivių pervežimas, krovinių pervežimas ir kt. pervežimo paslaugos

2019 Rugpjūčio 2d., 02:07
  • SOSVAN.COM - siuntos, keleivių pervežimas, krovinių pervežimas ir kt. pervežimo paslaugosSOSVAN.COM - siuntos, keleivių pervežimas, krovinių pervežimas ir kt. pervežimo paslaugosSOSVAN.COM - siuntos, keleivių pervežimas, krovinių pervežimas ir kt. pervežimo paslaugosSOSVAN.COM - siuntos, keleivių pervežimas, krovinių pervežimas ir kt. pervežimo paslaugos
  • SOSVAN.COM - siuntos, keleivių pervežimas, krovinių pervežimas ir kt. pervežimo paslaugos
SOSVAN.COM – pirmoji Lietuvoje pervežimo paslaugas teikianti platforma, vienijanti vairuotojus bei siuntėjus (paslaugų užsakovus). Čia visuomet galėsite rinktis iš daugybės vairuotojų pasiūlymų – nebereikia įvairiais šaltiniais ieškoti, kas galėtų pasirūpinti jūsų siunta, suteikti pervežimo ar perkraustymo paslaugą – jums tereikia užregistruoti pervežimo paslaugą www.sosvan.com – ir gausite pasiūlymus iš mūsų vairuotojų. Teliks išsirinkti jums palankiausią.
Teikiamos pervežimo paslaugos: siuntos, keleivių pervežimas, perkraustymo paslaugos, krovinių pervežimas, automobilių bei motociklų transportavimas, gyvūnų pervežimas ir kt.
Pervežimo paslaugos teikiamos Lietuvoje bei visoje Europoje.
Užsukite į www.sosvan.com ir sužinokite daugiau.
taip pat mus galite rasti ir facebook:
https://www.facebook.com/SOSVanCom/

Kontaktai Paskelbė:SOSVANTelefonas:+37069432000El. paštas:raimundas72@mail.ru Vietovė:Vilnius Svetainė:www.sosvan.com
Skelbimo statistikaParodytas: 2308 k.Peržiūrėtas: 142 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
VilniausSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE