Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

Sėkmė yra visai šalia jūsų

2019 Rugpjūčio 12d., 16:50
  • Sėkmė yra visai šalia jūsų
Sveiki. Iškart pranešu, kad yra 59 eu pradinis įnašas, kuris žinoma atsiperka ir per savaitę, jeigu dirbate. Jeigu vistiek domina, skaitykite toliau. Jūsų užduotis būtų kasdien peržiūrėti 10-15 instagram profilių, palaikinti po 10 postų ir bent 2 instagram profilius paspausti sekti. Su jūsų Instagram profiliu kiti daro tą patį, tad su laiku tampate patrauklus reklamuotojams arba tokiu būdu pats reklamuojate savo veiklą. Šiuo metu per dieną atsiranda kokie 5-7 followeriai.Taip pat reikia pakviesti 3 žmones, kurie užsiregistruotų pagal jūsų ref.nuorodą. O jūs iš to uždirbate: už tiesiogiai pakviestus narius kas mėnesį gaunate po 20,06e o už kitus esančius po jumis iki 18 gylio nuo 4 e iki1e. Taigi uždirbti įmanoma, svarbiausia rasti aktyvius partnerius, kurie darytu kasdien užduotis ir ieškotų narių. Nuo kiekvieno tiesiogiai pakviesto nario gaunate po 20,06 eu, iš kitų zmoniu pakviestų narių t.y. iš gylio gaunate pradedant 4e iki 1e..ir taip iki 18 gylio... Pvz. : Jeigu tiesioginius turit 3, tai 3×20,06=60,18eu 2 gylyje turim 9, tai 9×4=36 eu 3 gylyje jau 27 ir tt. Atrodo sumos nedidelės, bet jei komanda auga susideda. Jei kyla klausimų klauskit.

Uždarbį dauguma išsiveda per epayments.com prie kurio galima pririšti pet kuria saskaita
https://www.instagram.com/tv/Byp_v0VjKql/?igshid=14aixxrfyb8ni&fbclid=IwAR1_dgGyboSFrnQUzFE1Ci0yEs1PXZZOKl7eElnPhPW7oKAtPplkIhZxrxY

Čia plačiau apie viską lietuviškai
https://www.youtube.com/watch?v=bRK_q52Ok_Q&feature=share&fbclid=IwAR3Ff49mrrAHv6-geKixOY4DSr3bkw5Ggn2MnqTXFL0Wjb0KPsdkQnUnuGg
Taip, mokėti reikia tik viena karta registruojantis. Vėliau jum iš uždirbtų pinigėlių atskaitos 59 eu, kuriuos paskirsto žmonėms esantiems virš jūsų, lygiai taip ir jūs uždirbate kas mėnesį iš savo pakviestų žmonių, o visa, kas yra viršaus 59 eu jus persivedat sau. Nuotraukų reikėtų turėti 10,nes tiek priklauso kitiem palaikinti, kad užskaityti užduotį. Visiškai nesvarbu ką jūs rodot savo Instagram, žmonės jus vistiek following nes tai jų užduotis, o uždarbis priklauso nuo to kiek žmonių turite ir ar jie aktyviai kviečiasi žmonės sau.
Noriu pabrėžti, kad Lietuvoj šita platforma nauja, kolkas tik rusai užsiima. ????Taigi galimybės auga.
Jeigu tik ir 3 žmonės turėsit, juk jūsų žmonės taip pat kvies narius, tu žmonių žmonės kvies narius ir taip eis į gili, tai jums net ir po 4 eu susidės suma, bet aš manau rasit ir daugiau nei 3 žmonės, tuoj atsiras daugiau lietuviškos informacijos apie pinigų issiemima ir žmonės dar labiau jungsis. Plius labai sparčiai didės jūsų Instagram žinomumas, kas taip pat yra didelė nauda į ateitį žiūrint. Viskas bus gerai????
Uždirbkite iš savo kasdienės veiklos „Instagram“
Būk sėkmingas atlikdamas įprastus veiksmus.
Nieko naujo - tik dabar jūs uždirbate tuo metu, kurį praleidžiate „Instagram“.
Nori sužinoti kaip ?
Norėdami padidinti jūsų populiarumą „Instagram“ ir užsidirbti pinigų iš jūsų komunikacijos, mes sugalvojome revoliucinį algoritmą.
Tapęs „ Megalikes“ bendruomenės nariu , į savo „ Instagram“ puslapį automatiškai supažindinsite ir tūkstančius kitų vartotojų - pradėsite užsidirbti pinigų dėl savo veiklos!
KAIP tai veikia?
Labai paprasta!
Kiekvienas tavo draugas, kuris seka tavo pavyzdžiu ir tampa „Megalix“ nariu, papildys tavo sąskaitą 20 eurų .
Turi 100 draugų?
Tada tu esi tikras turtuolis.
Norite daugiau?
Nebūkite godūs ir pasidalinkite šia paprasta formule su draugais. Jie tikrai turi savo draugus, tiesa?
Auga kartu su mūsų bendruomene
Tik už 59 eurus gausite bilietą į naujas galimybes!
Tapk garsiu ir turtingu jau dabar.
• Padėkite savo draugui išgarsėti, o jis padės jums tapti turtingu
• Sėkmė yra visai šalia jūsų
• Užsidirbkite pinigų patys ir išmokykite draugą
• Apsupkite save turtingais ir populiariais žmonėmis.
• Sėkmės raktas yra tavyje

RRegistracija https://megalikes.com/w/G89RKaina: 59 EUR
Kontaktai Paskelbė:Užsidirbkite pinigų patys ir išmokykite draugąTelefonas:867090011 Vietovė:Vilnius Svetainė:megalikes.com/w/G89R
Skelbimo statistikaParodytas: 1273 k.Peržiūrėtas: 91 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas
VilniausSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE