Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

Individualiai mokau anglų kalbos

2019 Rugsėjo 10d., 07:29
Individualiai mokau anglų kalbos. Turiu 10 metų patirtį dirbant tiek su pradinio, tiek su vidurinio mokyklinio amžiaus moksleiviais, tiek dirbant su suaugusiais.
Turiu patritį dirbant su įvairiais žinių lygiais tiek nuooradedančiojo iki stipriai pažengusiojo. Taip pat turiu 12 metų patritį dirbant tarptautineje įmonėje su įvairių šakių žmonėmis anglų kalba. Ilgai dirbau su Didžiosios Britanijos klientais anglų kalba. Anglų kalba naudojama kiekvieną dieną. Esu baigusi Vilniaus Pedagogikos universitetą, anglų kalbos filologiją ir pedagogiką. Praktina atlikta Biržiškos gimnazijoje, kurios metu buvo pasiūkytas pilno etatu darbas. Taip pat turiu praktikos dirbant privačoje kalbų mokykloje.
Mokymų metu didelis dėmesys skiriams skaitymui, kalbejimui, rašymui, klausymui, gramatikai, žodymo plėtrai ir užduočių atlikimui. Paprastai, aiškiai ir suprantamau išaiškinu gramtines taisyles. Dėstau, atsižvelgmada į kiekviena mokinio poreikius. Suteiiu mokymo medžiaga.
Galima mokytis Skype. Laiką galima derinti.

Kontaktai Paskelbė:RutaTelefonas:+37061443166El. paštas:ruta.bagdanaviciute@gmail.com Vietovė:Vilnius
Skelbimo statistikaParodytas: 1100 k.Peržiūrėtas: 58 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
VilniausSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE