Vartotojų aplinka+ Įdėti skelbimą
Atrakcionai.lt - pramogų nuoma visoje Lietuvoje

Dovanų Rinkiniai su PARAKO prieskoniu

2020 Birželio 26d., 15:41
  • Dovanų Rinkiniai su PARAKO prieskoniuDovanų Rinkiniai su PARAKO prieskoniuDovanų Rinkiniai su PARAKO prieskoniuDovanų Rinkiniai su PARAKO prieskoniu
1. Tai dovana susidedanti iš GunPowder žvakės, Trispalvių šovinių, GunPowder kavos, Espresso kavinuko (3 puodeliams). Viskas supakuota metalinėje dėžėje. Ši dėžė yra unikali ir išskirtinė, nes naudota tikrose karo pratybose.

2. Tai dovana susidedanti iš GunPowder žvakės, Trispalvių šovinių, GunPowder kavos, Espresso puodukų (2 vnt.). Viskas supakuota metalinėje dėžėje.Ši dėžė yra unikali ir išskirtinė, nes naudota tikrose karo pratybose.

3. Tai dovana susidedanti iš GunPowder žvakės, Trispalvių šovinių, GunPowder kavos, Espresso medinių puodukų (3 vnt.). Viskas supakuota metalinėje dėžėje. Ši dėžė yra unikali ir išskirtinė, nes naudota tikrose karo pratybose.

4. Tai dovana susidedanti iš GunPowder žvakės, Trispalvių šovinių, GunPowder kavos, šovinių plastmasinių stikliukų (6 vnt.). Viskas supakuota metalinėje dėžėje. Ši dėžė yra unikali ir išskirtinė, nes naudota tikrose karo pratybose.Kaina: 50 EUR
Kontaktai Paskelbė:AistėTelefonas:864044991El. paštas:info@gunpowder.lt Vietovė:Vilnius Svetainė:www.gunpowder.lt
Skelbimo statistikaParodytas: 1082 k.Peržiūrėtas: 95 k.
Įsiminti skelbimąSpausdinti skelbimąNusiųsti skelbimą drauguiSkelbimas netinkamas

Skelbimo komentarai

Komentarų nėra
Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant straipsnio autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.
VilniausSkelbimai.lt Facebook'e Sprendimas: INFOFACE